Grand Prix Brazylii 2017 - Vandoorne z nowym skrzydłem

czw, 9 listopada 2017 godz. 17:36:47 skomentuj F1

fot. McLaren F1

Stoffel Vandoorne podczas GP Brazylii będzie korzystał z nowego przedniego skrzydła w swoim McLarenie. Podczas GP Stanów Zjednoczonych i Meksyku nowy element miał w swoim samochodzie Fernando Alonso.

- Myślę, że pomoże mi to wydobyć więcej z naszego pakietu. To zdecydowany krok naprzód. Widzieliśmy wyniki Fernando i wszystko działa dobrze. Kierunek, w którym zmierzamy, jest zachęcający na przyszłość, ponieważ otwiera nam kolejne możliwości. Nasz samochód jest całkiem niezły. Znamy nasze mocna i słabe strony. W pewnych aspektach musimy poprawić się, ale koncepcja, którą rozwijamy, daje wiele możliwości. Jesteśmy silni w zakrętach i nie ma powodów, byśmy nie byli konkurecyjni - powiedział Vandoorne dla motorsport.com.

- W poprzednich startach nie byliśmy mocni w kwalifikacjach, ponieważ szykowaliśmy się na wyścig lub mieliśmy kary za zmianę silnika. Mam nadzieję, że w ten weekend wszystko pójdzie gładko i zobaczymy, gdzie skończymy. Mam nadzieję, że będziemy blisko Force India i Renault. To będzie zacięta walka z nimi - dodał.

fot. McLaren F1