Smith zmienił podejście Hamiltona

pon, 26 listopada 2018 godz. 09:41:37 skomentuj F1

Lewis Hamilton & Will Smith

Lewis Hamilton powiedział, że spotkanie z Willem Smithem, całkowicie odmieniło jego podejście do niedzielnego Grand Prix Abu Zabi.

Will Smith był gościem Mercedesa w miniony weekend. Wraz z Hamiltonem, w dość humorystyczny sposób nagrali film z przygotowań do wyścigu. Lewis został przywiązany do krzesła, a Smith w kombinezonie i kasku Hamiltona powędrował do garażu zespołu.
 
Hamilton po starcie z pole position kontrolował wyścig na Yas Marina. Przyznał jednak, że wcześniejsze żarty z amerykańskim aktorem w czasie, który zwykle rezerwuje na przygotowania do rywalizacji, wywołały u niego trochę obaw
 
- To był niekonwencjonalny weekend - powiedział Hamilton. - W sobotę coś filmowałem z FIFA i Sony, a tego ranka robiłem różne rzeczy z Willem.
 
- Will to oryginalny gość. Ma w sobie dużo energii, odbierałem go jak starszego brata. Kręciliśmy filmiki i robiliśmy różne rzeczy zaledwie na dziesięć minut przed wejściem do samochodu.
 
- Robiliśmy fajne zdjęcia, czym w ogóle w takich momentach się nie zajmuję, ponieważ to zwykle okres, w którym przygotowuję się do wyścigu
- kontynuował. - Tak więc przed rozpoczęciem wyścigu trochę pomyślałem „o rany, zmieniłem swoje podejście” to z reguły jest chwila na odpoczynek.

- Miałem świetny start, a potem poszło standardowo
– dodał.