Randstad Italia partnerem Toro Rosso

czw, 10 stycznia 2019 godz. 12:48:08 skomentuj F1

fot. Red Bull

Scuderia Toro Rosso zawarła wieloletnią umową z Randstad Italia, na mocy której logo firmy będzie widoczne na kombinezonach i kaskach kierowców zespołu.

- Wyniki w Formule 1 zależą od zdolności zespołu do działania na bardzo wysokim poziomie. Trzeba utrzymywać najwyższe standardy w każdym aspekcie działalności. Oznacza to, że nie wystarczy zatrudnienie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, ale także trzeba zapewnić im właściwy kierunek prac i wspierać młode talenty w celu rozwoju formy. To wymaga motywacji i determinacji jaką dzielimy z formą Randstad. Mocno wierzę, że ich wiedza ulepszy nasze metody pracy i pomoże w rozwoju - mówił Franz Tost, szef zespołu.

- Jestem dumny z nawiązania partnerstwa z najbardziej ambitnym zespołem w F1. Ich cel zawsze opiera się na innowacjach technicznych i szkoleniu utalentowanej młodzieży. Jak w każdym środowisku pracy, tor wyścigowy wymaga jak najlepszych działań. Wraz ze Scuderią Toro Rosso będziemy koncentrować się na wynikach, ceniąc siłę roboczą i inwestując w innowacje. Będziemy dążyć do doskonałości i sukcesu w tym, co robimy - dodał Marco Ceresa z Randstad Italia.

fot. Red Bull