Ocon nie rezygnuje

wto, 11 września 2018 godz. 13:47:56 skomentuj F1
Tagi: esteban ocon

Esteban Ocon | fot. Force India

Esteban Ocon jest niewątpliwie wielkim przegranym sezonu transferowego w Formule 1.

Z wyjątkiem Mercedesa, który zatrzyma Lewisa Hamiltona i Valtteriego Bottasa na sezon 2019, we wszystkich pozostałych zespołach dochodzi do zmian w składzie.

Esteban Ocon jeżdżąc obecnie dla Force India został bez kontraktu na przyszły rok. Zespół z Silverstone przejął Lawrence Stroll i jeszcze w tym sezonie miejsce Francuza ma zająć jego syn -  Lance Stroll, reprezentujący obecnie Williamsa.

Esteban Ocon jednak pokazuje ducha walki i nie zamierza się poddawać.

Czy już teraz wie coś więcej o swojej bliższej i dalszej przyszłości w F1? Zapewne tak, na co wskazuje jego dzisiejszy wpis w mediach społecznościowych.

- Dziękuje wszystkim za życzliwe wiadomości i wsparcie, które otrzymuję każdego dnia - napisał Ocon. - Byliśmy w trudnych sytuacjach już wcześniej i zawsze je przezwyciężaliśmy.  Nie miałem łatwej drogi w trakcie mojej kariery. Obiecuję, że to nie jest moment w którym się poddaję.

- Motywacja jest wysoka, a moi starzy rywale zasiadają w topowych samochodach co czyni mnie bardziej głodnym niż kiedykolwiek wcześniej.

- Marzę o F1, trenuję F1, jem F1, gram F1 i myślę o F1...

- Urodziłem się, aby się ścigać, a moim jedynym celem jest zostanie mistrzem i zawsze tak będzie. Do zobaczenia ze wszystkimi w ten weekend!