Grand Prix Bahrajnu 2018 - Ocon może nie otrzymać nowego skrzydła

czw, 5 kwietnia 2018 godz. 18:21:45 skomentuj F1

Esteban Ocon | fot. Force India

Esteban Ocon przyznał przed rozpoczęciem weekendu wyścigowego w Bahrajnie, że może nie otrzymać nowego przedniego skrzydła do swojego samochodu. Zespół Force India zdołał przywieźć tylko jeden egzemplarz.

- Mamy tylko jeden egzemplarz. Przetestujemy go, a normalną polityką jest, że otrzyma go wyżej sklasyfikowany kierowca. Obaj nie zdobyliśmy punktów, ale to Sergio powinien dostać skrzydło - mówił Ocon.

- Wiemy, gdzie jesteśmy i to nie jest miejsce, którego oczekujemy. Jesteśmy pod koniec środka stawki i to nie jest interesujące. Czeka nas ważny weekend, by zrozumieć wiele rzeczy i dlaczego nie wprowadziliśmy tak wielu poprawek pomiędzy testami a pierwszym wyścigiem. W zeszłym roku mieliśmy trudny start sezonu, ale przez cały rok poprawialiśmy się i chcemy to osiągnąć w tym sezonie - dodał.

- W F1 wszystko bardzo szybko się zmienia. W zeszłym roku nie byliśmy najszybsi na początku, a w normalnych warunkach kwalifikowaliśmy się na miejscach 5-6. Możemy mieć bardzo szybki samochód i wszystko jest możliwe - zakończył.

fot. Force India