Grand Prix Abu Zabi 2016 - Massa przypomniał sobie początek kariery

pon, 28 listopada 2016 godz. 12:42:05 skomentuj F1
Tagi: massa, f1, williams

Felipe Massa / fot. Williams F1

Felipe Massa przyznał po zakończeniu rywalizacji w GP Abu Zabi, że czuł jakby to były jego pierwsze okrążenia w karierze pokonane w F1. Dla Brazylijczyka miniony weekend wyścigowy był ostatnim w karierze.

- Szczerze mówiąc czuję się szczęśliwy i dumny. Na ostatnim okrążeniu walczyłem tak jak na pierwszym pokonanym w mojej karierze. Jestem bardzo zadowolony z wyniku i mojego wyścigu. To bardzo emocjonalny moment, ale jestem dumny ze wszystkiego co zrobiłem. Moja kariera to moja chwała i cieszę się ze wszystkiego, co osiągnąłem. Spełniłem wiele marzeń, osiągnąłem wiele wielkich wyników i zrobiłem dużo niesamowitych rzeczy. Zawsze szanowałem ludzi z którymi pracowałem i to samo czułem z ich strony. To niesamowite uczucie - mówił Massa.

Brazylijczyk na koniec kariery otrzyma od Williamsa samochód, którym startował w Brazylii i Abu Dhabi.

- To ten pojazd, którym ścigałem się w niedzielę. Jestem bardzo szczęśliwy i dbałem o niego bardziej niż zwykle. Wiedziałem, że on jest mój! To wspaniały prezent od zespołu, od Claire, od Franka i wszystkich ludzi z którymi pracowałem w Williamsie. Ten zespół zawsze będzie w moim sercu - zakończył.

fot. Williams F1