Magnussen nie słucha krytyki

wto, 14 listopada 2017 godz. 16:57:56 skomentuj F1

Kevin Magnussen

Kevin Magnussen przyznał, że nie interesuje go opinia innych ludzi, którzy zaczęli krytykować styl jazdy Duńczyka. Kierowca Haasa w tym roku wplątywał się w wiele kontrowersyjnych sytuacji na czele z walką z Nico Hulkenbergiem i Fernando Alonso.

- Przestałem już obserwować media społecznościowe. Jestem osobą publiczną i często wspomina się o mnie. Kibice wysyłają do mnie sporo wiadomości. To może być frustrujące, więc pomogło mi zrezygnowanie z tego - mówił Magnussen dla gazety Ekstra Bladet.

- Nie obchodzi mnie, co ludzie mówią o mnie. Gdy pojawiają się negatywne komentarze, to dowiaduję się o nich od dziennikarzy i nie przeszkadza mi to. Oczywiście moim celem nie jest bycie niepopularnym. Chcę uzyskiwać dobre wyniki, a czasami wymaga to rozpychania się łokciami. Wielu kierowców skarżyło się na mnie w tym roku, ale nie jestem najpopularniejszym kierowcą w stawce. Dla mnie ważne są wyniki i to, co mówią sędziowie. W tym roku otrzymałem tylko jedną karę wynikającą z mojej jazdy, a to oznacza, że nie jest tak źle - dodał.

- Mam przyjaciół na padoku, ale nie wśród kierowców. To nigdy nie działałoby. Nie mam nic przeciwko nawiązywanie przyjaźni - zakończył.