Lowe przed największym wyzwaniem w karierze

wto, 17 lipca 2018 godz. 17:08:12 skomentuj F1

Siergiej Sirotkin | fot. Williams Racing

Szef techniczny Williamsa: Paddy Lowe, powiedział, że powrót ekipy na czoło stawki F1 jest jego największym wyzwaniem w karierze w Formule 1. Williams w tym roku zalicza fatalny sezon i na swoim koncie ma jedynie cztery punkty, a Siergiej Sirotkin jest jedynym kierowcą, który w tym roku nie pojawił się w czołowej dziesiątce jednego z wyścigów.

- Pod wieloma względami to największe wyzwanie w mojej karierze. Przez lata miałem szczęście i pracowałem dla zespołów, które były na czele lub mogły walczyć w czołówce. To nowe doświadczenie dla mnie. Czeka nas dużo pracy, by powrócić do miejsca, w którym chcemy być. To sprawia, że przed sobą mam nowe wyzwania i cały czas się uczę. To buduje moje doświadczenie i następnym razem będę w stanie lepiej wykonać swoją pracę - mówił Lowe dla motorsport.com.

- Myślę, że im bardziej rozumiemy, gdzie jesteśmy i dlaczego doszło do takiej sytuacji, tym bardziej czujemy, które aspekty musimy rozwinąć. Wiemy, że mamy świetny zespół. W Grove jest kilka kreatywnych osób i myślę, że zmierzamy we właściwym kierunku. Wydaje mi się, że możemy zrobić naprawdę duże postępy - dodał.

fot. Williams Racing