Kubica dziękuje kibicom

pon, 12 marca 2018 godz. 15:21:14 skomentuj F1

Robert Kubica | fot. Williams Racing

Robert Kubica podziękował swoim kibicom za niesamowite wsparcie, jakie otrzymał na swojej drodze powrotu do Formuły 1. Polscy fani śledzili rezerwowego kierowcę Williamsa w każdym starcie oraz podczas każdych testów. Kubica przyznał także, że nie chce, by fani byli rozczarowani tym, że nie jest głównym kierowcą zespołu.

- Polscy kibice są niesamowici. Śledzili mnie nie tylko w F1. Jeździli za mną na rajdy i wszelkie wyścigi. Byli ze mną na torach, rajdach, na śniegu i przy deszczowej pogodzie. To niesamowite - mówił Kubica dla Mobil 1 The Grid.

- Wiem, że mają wysokie oczekiwania i czuli się nieco rozczarowani tym, że nie zostałem pełnoetatowym kierowcą, ale myślę, że musimy patrzeć na to szerzej. Wydaje mi się, że dwanaście miesięcy temu nikt nie pomyślał, że będę miał szansę na wykorzystanie takiej możliwości - dodał.

- Fani na pewno sprawili, że stałem się silniejszy, niż sądziłem, że jestem. Oni sprawili, że się uśmiecham. Chciałbym podziękować wszystkim i widzimy się na torach wyścigowych - zakończył.

fot. Williams Racing