Grand Prix Australii 2017 - GP Australii - Mówią po kwalifikacjach

sob, 25 marca 2017 godz. 08:35:02 skomentuj F1

Lewis Hamilton

LEWIS HAMILTON: - Jak do tej pory to jest dla nas fantastyczny weekend. Jestem niezmiernie dumny z mojego zespołu. Zmiany w przepisach są ogromnym wyzwaniem dla wszystkich i chłopaki ciężko pracowali aby uczynić samochód takim, jakim jest dzisiaj. Valtteri wykonał świetną pracę podczas jego pierwszej sesji kwalifikacyjnej dla zespołu. Jest dość ciasno. Myślę, że w tym roku to będzie zacięta rywalizacja.

SEBASTIAN VETTEL: - Mamy dobry samochód. Pracujemy dobrze jako zespół. Samochód działa. Wczoraj mieliśmy mieszany dzień, ale czuliśmy się pewnie po testach. Nie byłem zadowolony z mojego okrążenia, ale nie sądzę, aby pole position było w zasięgu. Jutro możemy coś ugrać w wyścigu. Nie mogę się go doczekać. Ludzie są zmotywowani.

VALTTERI BOTTAS: - Trzecie miejsce nie jest idealne. Ogólnie cieszy mnie wynik. Jestem dumny z tego co zrobił zespół. Widziałem tylko małą część przygotowań i miło widzieć, że praca opłaciła się i walczymy z przodu. Nie pojechałem idealnych okrążeń, więc nie jestem zadowolony, ale podczas przejazdów wyścigowych wyglądaliśmy na mocnych. Obyśmy mieli czysty wyścig i zdobyli dobre punkty.